Information Technology
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Τις νύχτες μπαίνεις στα όνειρά μου..................

3 απαντήσεις

Πήγαινε κάτω

Τις νύχτες μπαίνεις στα όνειρά μου.................. Empty Τις νύχτες μπαίνεις στα όνειρά μου..................

Δημοσίευση από Katerina! Τρι Μάης 13, 2008 3:54 pm

Χαιρετώ (μετά από πολύ καιρό) τον κόσμο που άφησε το διάβασμα για να μπεί στο forum!

Με έχει πιάσει τελευταία (εδώ και κάτι μήνες...)
μια ανησυχία, μια βαθύτερη αναζήτηση που διαταράσει την ψυχική και σωματική μου ηρεμία....
Δεν μπορώ να αντιληφθώ πλεον ξεκάθαρα τι είναι πραγματικό και τι όχι..είναι...όχι, όχι, δε μεταφέρομαι σε τέταρτη διάσταση, ούτε κάνουν πάνω μου πειράματα (ελπίζω)!!!
Θα προσπαθήσω να κάνω το πρόβλημά μου πιο κατανοητό για τον απλό, τον μέσο νου:
Έχει φτάσει σε αδιέξοδο η σχέση μου με τον Μορφέα....
Δεν ξέρω αν τα όνειρά μου ακολουθούν την πραγματικότητα,ή η πραγματικότητα τα όνειρά μου, αν και δε νομίζω πως είναι ανεξάρτητα...άλλα...από την άλλη.. πως μπορεί ένα απλό μυαλό να συνδέει τον καθηγητή τως λειτουργικών με τη μαγειρική.....???

Εντάξει, εντάξει αν και δε σ΄ακούω ξέρω τι ζητάς και για αυτό πριν εκφράσεις την επιθυμία να μη διαβάσεις παρακάω σου λέω οτι εδώ σταματώ και δεν θα διηγηθώ το χθεσινό μου όνειρο!!!!
Αφήνω εσάς να μου πείτε τι βλέπετε όταν μετά από μια κοπιαστική μέρα φτάνετε στο κρεβάτι σας.


Υ.Γ.1: Είμαι σίγουρη οτι δεν θα έχουν μεγάλη ομοιότητα με τα δικά μου όνειρα γιατί τότε δε θα μπορούσατε να βρείτε ερμηνία στον ονειροκρίτη και θα φορούσατε και εσείς ίδια άσπρη μπλούζα με εμένα!!!!

Υ.Γ.2: Έχετε ακούσει ποτέ οτι στον ύπνο μας δεν βλέπουμε χρώματα? Από την εμπειρία μου μπορώ να πω οτι δεν ισχύει! Ισχύει ??

Υ.Γ.3: Βλέπεις όνειρα μόνο όταν δεν είσαι κουρασμένος? Ούτε αυτό δεν παρατήρησα να ισχύει στη δική μου περίπτωση!!
Katerina!
Katerina!
Σχετικά Νέος
Σχετικά Νέος

Αριθμός μηνυμάτων : 53
Ηλικία : 35
Registration date : 05/11/2007

Ο χαρακτήρας μου!
Επίθετο που με χαρακτηρίζει: <Δώσε επίθετο>
Αγαπημένος αριθμός: 5
Aγαπημένη φράση: " Ο ουρανός είναι καθαρός . . . . "

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Τις νύχτες μπαίνεις στα όνειρά μου.................. Empty Απ: Τις νύχτες μπαίνεις στα όνειρά μου..................

Δημοσίευση από Prytanis Πεμ Μάης 15, 2008 12:17 am

αυτό το θέμα σηκώνει βαριά συζήτηση, που, αυτή τη στιγμή δεν δύναμαι να σηκώσω... από τη νύστα!!

ακριβώς κυρίες κ κύριοι... σε λίγη ώρα θα αφεθώ κι εγώ στα χέρια του Μορφέα και ποιος ξέρει, μπορεί να σας δω στον ύπνο μου!

όσο για τα όνειρα που βλέπουμε, δεν ξέρω αν γίνεται αυτό μόνο όταν ήμαστε κουρασμένοι (αμφιβάλλω...) αλλά τώρα τελευταία έχω έντονα όνειρα και τα θυμάμαι αργότερα

ΥΓ. Κατερίνα προβλέπω πως θα δεις τον γνωστό καθηγητή ΚΑΙ χορευτή στο "so you think you can dance"! What a Face

ΥΓ2. Πάω για ύπνο, καληνύχτα!!

ΥΓ3. Θα επανέλθω επί του θέματος όταν το ξαναθυμηθώ

Αυτάαααααααααα...............

Sleep Sleep Sleep Sleep Sleep
Prytanis
Prytanis
Φανατικός του Φόρουμ
Φανατικός του Φόρουμ

Αριθμός μηνυμάτων : 557
Ηλικία : 35
Location : Στο γραφείο μου
Humor : Σαρωτικό
Registration date : 04/11/2007

Ο χαρακτήρας μου!
Επίθετο που με χαρακτηρίζει: Ονειροπόλος
Αγαπημένος αριθμός: <Δώσε αριθμό>
Aγαπημένη φράση:

http://www.uom.gr

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Τις νύχτες μπαίνεις στα όνειρά μου.................. Empty Απ: Τις νύχτες μπαίνεις στα όνειρά μου..................

Δημοσίευση από Kill_my_husbands Παρ Μάης 16, 2008 12:39 pm

Αχ όνειρα... τώρα τελευταία παρατηρώ ότι είτε είμαι κουρασμένη είτε όχι... βλέπω κάτι όνειρα... ότι να ναι!!
Ααα... και να ένα παράδειγμα... τι είδα χθες στον ύπνο μου?? Ότι μιλούσα με την Πέγκυ Ζήνα λες και είμασταν κολλητές και μου έλεγε ότι θα μου γνωρίσει τον Μαρτάκη...
Πριν γελάσετε.. πείτε μου.. είναι σοβαρή η καταστασή μου??

ΥΓ.. έχω ακούσει να λένε ότι στα όνειρα δεν μπορείς να φωνάξεις.. δεν νομίζω ότι ισχύει!
Kill_my_husbands
Kill_my_husbands
Σχετικά Νέος
Σχετικά Νέος

Αριθμός μηνυμάτων : 288
Ηλικία : 35
Location : Οπουδήποτε!!!
Humor : Love is in the air!!
Registration date : 07/11/2007

Ο χαρακτήρας μου!
Επίθετο που με χαρακτηρίζει: Τεμπέλης
Αγαπημένος αριθμός: 11
Aγαπημένη φράση: Κάτσε λίγο...

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επιστροφή στην κορυφή


 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης